WUXI XINFUTIAN METAL PRODUCTS CO., LTD

  • Çin WUXI XINFUTIAN METAL PRODUCTS CO., LTD şirket Profili
  • Çin WUXI XINFUTIAN METAL PRODUCTS CO., LTD şirket Profili
  • Çin WUXI XINFUTIAN METAL PRODUCTS CO., LTD şirket Profili
  • Çin WUXI XINFUTIAN METAL PRODUCTS CO., LTD şirket Profili
  • Çin WUXI XINFUTIAN METAL PRODUCTS CO., LTD şirket Profili
Ana Pazar Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika
İş türü Dağıtıcı/toptancı, Aracısı, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar ZPSS TISCO, LISCO, ZPSS, XINFUTIAN
No. Çalışanları 100~150
Yıllık satış 2000,000-2500,000
Yıl kurulan 2010
İhracat p.c 70% - 80%

Giriş

WUXI XINFUTIAN METAL ÜRÜNLERİ CO Paslanmaz çelik ürünleri üretimi, işlenmesi ve satışı konusunda 10 yılı aşkın bir süredir deneyimli profesyonel bir firmadır. Mükemmel coğrafi konumun ve uygun su, kara ve hava taşımacılığının tadını çıkardığımız WUXI'de, Şangay (BAO ÇELİK), Zhangjiagang (ZPSS), Ningbo (BAO XIN) yakınında bulunmaktadır.

Şirket,% 90'ı Japonya ve Almanya'dan ithal edilen modern profesyonel metal işleme makinelerine sahiptir. Su Jeti makinesi, Soğuk / Sıcak Haddelenmiş üretim hattı, lazer kesim makinesi, müşterilerimize kesme, dilme, cilalı, OEM ve ODM hizmeti sağlayabilen hailrine makinesi gibi.

Şirketimiz, müşterilere en tatmin edici hizmeti veren "Dürüstlük, Pragmatik, Yüksek kalite, Birinci sınıf" ruhuna dayanmaktadır.

Firmamız paslanmaz çelik sac ve rulo, boru, profil vb. Ürün çeşitlerini kapsamaktadır. BAOSTEEL, BAOXIN, ZPSS, TISCO vb. Yetkili bayilerimizdir. L (1.4404), 430.409L, 309S, 310S (1.4845), 317L, 904L, 2205.2507.

sertifika

Geçmiş

WUXI XINFUTIAN METAL ÜRÜNLER CO, WUXI, JIANGSU Eyaleti, Çin, Şanghay'dan 150km, Sunan Shuofang Uluslararası Havaalanı'na 20km uzaklıkta bulunmaktadır.

Çin'in önde gelen paslanmaz çelik ürünlerinden biri olan ürünler, birçok sektörde, Tarım, Elektrik enerjisi endüstrisinde kullanılmaktadır.

2010- Her türlü ürünü satmaya başlamak üzere WUXI FUTIAN METAL şirketi kuruldu.

2012- Pazarların genişlemesinden dolayı iki üretim hattı

2014 - Ürünümüz iç pazarda yaygın olarak satılmaktadır

2015 - Dış pazarları geliştirmek için WU XI XINFUTIAN METAL'i kurdu

2017 - Afrika, Mısır, ABD, Türkiye pazarına giriş

Yerli bir şirketten uluslararası bir şirkete geliştirdik. 2015 yılından bu yana Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Amerika Birleşik Devletleri, Avrupa gibi tüm dünyaya satinless çelik ürünler ihraç ettik.

İş felsefemiz, her gün Kalite Kontrol, Yönetim vb. Konularda bizi geliştirmemizi teşvik eden uzun vadeli bir işbirliğidir. Müşterilerimizin çoğu yıllardır bizimle birlikte çalışmaktadır. Ürünlerimizi kullanmaya başladığınızda, ikinci siparişiniz ve gelecekteki tüm siparişleriniz için bizden satın almanız çok muhtemeldir.

Hizmet

XINFUTIAN METAL'in En İyi Hizmeti

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Numune Markalama

XINFUTIAN METAL, 8 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunmaktadır. Her türlü teknik destek müşterilerimiz için mevcuttur.

Ücretsiz Numune Alma ve Test Etme mevcuttur.

7-15 iş günü hızlı teslimat

Siparişiniz tarafımızdan sağlanmıştır, hepinize hızlı teslimat yapmak için elimizden geleni yapacağız.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
a) Hammadde kontrolü

Çin'de birçok hammadde üreticisi var ve onlarla iyi ilişkiler kuruyoruz, onlardan büyük ve istikrarlı alım miktarımız var ve bize istikrarlı kaliteli malzeme tedarik etmeyi garanti ediyorlar. Hammadde üreticilerinin çoğu, en yüksek kaliteyi sağlayan devlete ait işletmelerdir.

b) Kalite Kontrol
b1. Atölye QC
Supevisors, ürünlerin kaliteyi karşıladığından emin olmak için kontrol edecek
b2. Ambalajda QC
c) Kalite şikayetleri

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, servis ekibimize iletiriz. Doğrudan fabrika müdürümüze rapor vereceklerdir.Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile bir toplantı yapacağız ve geri bildirim ve çözümle 48 saat içinde yanıt vereceğiz.

Hakkımızda daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: export@xftmetal.com , ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Ekspres servis

Ekibimiz

İhracat departmanı için 5'ten fazla profesyonel satıcı ve salewomenden oluşan bir ekibimiz ve işleme departmanı için size iyi tavsiyeler önerebilecek birçok deneyimli teknik destek ekibimiz var. Takım yöneticimiz, 80'inci kuşağı, zorluklardan hoşlanıyor.

Büyük ekibimiz iki gruba ayrılır, bireysel potansiyel ve takım işbirliği yeteneğini nasıl teşvik edeceğimiz bir mekanizmaya sahibiz.

 

Çalıştıktan sonra, bazen pikniğimiz oluyor, bazen de bize olan anlayışı artıran genişleyen aktiviteler var.

Ekibimizle birlikte Noel Partisi

Haftasonu Takımı geliştirme faaliyetleri

Müşteri bizi ziyarete geliyor

Mesaj bırakın