Ana sayfa ÜrünlerPaslanmaz çelik yüzey

Lazer Kesim Paslanmaz Çelik Sac Yüzey Finish Özelleştirilmiş Boyutları / Şekli

Sertifika
iyi kalite Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik levha satış için
iyi kalite Sıcak haddelenmiş paslanmaz çelik levha satış için
Vey iyi BA ve HL Finish, ve aynı zamanda malları korumak için iyi bir paket

—— Sam-ABD

Hızlı teslimat süresi, kaliteli WUXI XINFUTIAN METAL ÜRÜNLERİ CO., LTD, gelecekte bir kazan-kazan iş var umuyoruz.

—— Fathiha-UAE

Bu Fabrikada Uzun Yıllarla İşbirliği Yaptık, Herşey Çok İyi Gibi Gidiyor.

—— Abbas Pakistan

İyi kalite ve pacakge, özellikle iyi servis sonrası

—— Raja-Katar

Ben sohbet şimdi

Lazer Kesim Paslanmaz Çelik Sac Yüzey Finish Özelleştirilmiş Boyutları / Şekli

Çin Lazer Kesim Paslanmaz Çelik Sac Yüzey Finish Özelleştirilmiş Boyutları / Şekli Tedarikçi
Lazer Kesim Paslanmaz Çelik Sac Yüzey Finish Özelleştirilmiş Boyutları / Şekli Tedarikçi Lazer Kesim Paslanmaz Çelik Sac Yüzey Finish Özelleştirilmiş Boyutları / Şekli Tedarikçi Lazer Kesim Paslanmaz Çelik Sac Yüzey Finish Özelleştirilmiş Boyutları / Şekli Tedarikçi Lazer Kesim Paslanmaz Çelik Sac Yüzey Finish Özelleştirilmiş Boyutları / Şekli Tedarikçi

Büyük resim :  Lazer Kesim Paslanmaz Çelik Sac Yüzey Finish Özelleştirilmiş Boyutları / Şekli

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Wuxi
Marka adı: XINFUTIAN
Sertifika: SGS,BV
Model numarası: Paslanmaz çelik

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 TON
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
Teslim süresi: 5-10 iş günü
Yetenek temini: 1000 Ton / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Bitiş: Özelleştirilmiş gibi Boyutu: Çizim
Sınıf: 304,316,316L Teknik okul: Lazer makine
Kalınlığı: 0.3-20MM Türü: Levha

Paslanmaz Çelik Levha Yüzey Finish Lazer Kesim Boyutlarına Göre Özelleştirilmiş

Lazer kesim, malzemeleri kesmek için bir lazer kullanan ve genellikle endüstriyel üretim uygulamaları için kullanılan bir teknolojidir, ancak aynı zamanda okullar, küçük işletmeler ve hobiler tarafından kullanılmaya başlamaktadır. Lazer kesim, optik olarak en yaygın şekilde yüksek güçlü bir lazerin çıktısını yöneterek çalışır. Lazer optik ve CNC (bilgisayar nümerik kontrol), üretilen malzemeyi veya lazer ışınını yönlendirmek için kullanılır. Kesme malzemeleri için tipik bir ticari lazer, malzemenin üzerine kesilecek olan modelin bir CNC veya G kodunu takip etmek için bir hareket kontrol sistemi içerecektir. Odaklanmış lazer ışını, daha sonra eriyen, yanan, buharlaşan ya da bir gaz jeti ile üflenen materyale yöneliktir, [1] yüksek kaliteli bir yüzey kaplaması ile bir kenar bırakır. Endüstriyel lazer kesiciler, düz levha malzemelerin yanı sıra yapısal ve boru malzemelerini kesmek için kullanılır.

Yöntemler

Farklı materyalleri kesmek için farklı tiplerde lazerler kullanarak kesme konusunda birçok farklı yöntem vardır. Bazı yöntemler buharlaşma, eriyik ve üfleme, eriyik üfleme ve yanma, termal stres çatlama, kazıma, soğuk kesme ve yanma stabilize lazer kesimidir.

Buharlaşma kesme


Buharlaştırmanın kesilmesinde odaklanmış ışın, malzemenin yüzeyini kaynama noktasına ısıtır ve bir anahtar deliği oluşturur. Anahtar deliği, deliğin hızla derinleştiği emiciliğin ani bir artışına yol açar. Delik derinleştikçe ve malzeme kaynarken, üretilen buhar, ejektayı üfleyen ve deliği daha da genişleten erimiş duvarları erozyona uğratır. Odun, karbon ve termoset plastikler gibi erimeyen maddeler genellikle bu yöntemle kesilir.

Erime ve darbe


Eriyik ve üfleme veya füzyon kesimi, erimiş malzemeyi kesme alanından üflemek için yüksek basınçlı gaz kullanır ve güç gereksinimini büyük ölçüde azaltır. İlk önce malzeme erime noktasına ısıtılır, daha sonra bir gaz jeti erimiş materyali kerfeden dışarı üfler ve böylece malzemenin sıcaklığını daha fazla yükseltmeye gerek kalmaz. Bu işlemle kesilen malzemeler genellikle metaldir.


Termal stres çatlaması


Kırılgan malzemeler, termal strese karşı özellikle hassastır, termal stres çatlamasında kullanılan bir özelliktir. Bir ışın, yüzeye odaklanarak lokal ısıtma ve termal genleşmeye neden olur. Bu, daha sonra ışının hareket ettirilmesiyle yönlendirilebilen bir çatlağa yol açar. Çatlak m / s sırasına göre hareket ettirilebilir. Genellikle camın kesilmesinde kullanılır.


Silikon gofretlerin gizli dicing


Silisyum gofretlerden yarı iletken cihaz imalatında hazırlanan mikroelektronik yongaların ayrılması, dalgaboyu Nd: YAG lazeri ile çalışan ve 1064 nm dalga boyunda elektronik olarak benimsenen gizli dicing işlemi ile gerçekleştirilebilir. silikon bant aralığı (1.11 eV veya 1117 nm).

Uygulama

Çoğu lazer kesim makinesi, sayısal bir kontrol programı ile kontrol edilir veya bir kesme robotuna dönüştürülür. Hassas bir işleme yöntemi olarak lazer kesim, ince metal plaka iki boyutlu kesim veya üç boyutlu kesim dahil olmak üzere hemen hemen tüm malzemeleri kesebilir.
Otomobil üretimi alanında, araç çatı pencereleri ve diğer uzay eğrisi kesme teknolojisi yaygın olarak kullanılmaktadır. Volkswagen AG, karmaşık gövde panelleri ve çeşitli kavisli parçaları kesmek için 500W lazer kullanır. Havacılık alanında, lazer kesim teknolojisi ağırlıklı olarak titanyum alaşımı, alüminyum alaşımı, nikel alaşımı, krom alaşımı, paslanmaz çelik, berilyum oksit, kompozit malzemeler, plastik, seramik ve kuvars gibi özel havacılık malzemeleri için kullanılır. Lazer kesim havacılık bileşenleri, motor alev tüpü, titanyum alaşımı ince duvarlı gövde, uçak iskeleti, titanyum alaşımlı cildi, kanat uzun kirişi, arka duvar panelleri, helikopter ana rotoru, uzay mekiği seramik yalıtım karosu.

Lazer Kesim ile Bazı Mekanik Parçalar

İletişim bilgileri
WUXI XINFUTIAN METAL PRODUCTS CO., LTD

İlgili kişi: Sara

Tel: +8615206182760

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)